OTVORITEV PRIZIDKA

V petek , 24. 11. 2017,  smo praznovali 40-letno  šole na Betuli ter otvoritev novega prizidka. Z obiskom so nas počastili bivši učitelji, župan Emil Rojc, predstavnica Zavoda za šolstvo v Kopru Alica Prinčič Rohler, poslanki Teja Ljubič in Simona Kustec Lipicer ter ostali. V velikem številu so se slavnosti udeležili starši in nekdanji učenci. Na prireditvi so nastopili: otroci iz vrtca, oba šolska zbora, gledališki krožek, bivši učenci, učitelji skupaj z  mešanim cerkvenim pevskim zborom iz Podgraj ter folklorna skupina, ki je nastopala v čisto novih oblačilih, ki jih je zasnoval Romeo Volk, sešila pa jih je Danica Štembergar. Sledil je slavnostni prerez traku. Po prireditvi so se obiskovalci lahko pogostili v večnamenskem prostoru ter si odšli pogledat nove prostore. V knjižnici je bil na voljo tudi šolski bilten, ki je izšel ob tej priložnosti, in obeski, ki smo jih učenci ročno izdelali. V spodnji učilnici je bila razstava, kjer so si lahko pogledali utrinke iz prejšnjih let in različna učila. Na čudoviti prireditvi smo vsi uživali ob spremljanju odličnih nastopov in druženju.

Nastja Grlj in Iza Zeljković, 9. r.

Morda vam bo všeč tudi...